Lida Zayıflama Hapı » Kullanımı

Aradığınız konu hakkında detaylı ve açıklayıcı bilgilere yer verilen Kullanımı sayfasını inceleyiniz.

Lida Zayıflama Hapı Kullanımı

Günümüzde fazla kilolarından şikâyetçi olanlar ve obezite sorunu olanların başvurduğu yol olarak ilk sıralarda yer almaya başlayan lida kullanımı, zayıflatırken aynı zamanda sağlığı korumaya da yardımcı oluyor. Lida, tamamen doğal içeriğe sahip, birbirinden faydalı bitkilerin özleriyle oluşturulmuş, sağlıklı bir zayıflama kapsülüdür.

İçeriğinde turunç çiçeği özü, sinameki bitkisi özü, dut yaprağı ekstresi ve mandalina özü sayesinde sağlığa faydalı birçok besini de almaya yardımcı oluyor. Tamamen bitkisel bir ürün olduğu için rahatlıkla kullanılabilir.

Her gün sabah kahvaltılarından bir yarım saat önce 2 su bardağı ılık su ile birlikte 1 kapsül olarak kullanılır. Kapsül kullanıldıktan sonra mutlaka kahvaltı yapılmalıdır. Aksi takdirde mide bulantısı, halsizlik, yorgunluk hissi gibi yan etkiler oluşabilir. Bu yan etkilerin oluşmaması için aç durulmamalı, herhangi bir kısıtlama yapmadan kahvaltı yapılmalıdır.

Lida Zayıflama Hapı Kullanmak

Lida kullanmak, gün içinde tok tutar. Günde en az 2-3 litre su içilmesi ürünün kullanımı süresince tavsiye edilmektedir. Lida kullanıldığı sürece spor yapılabilir, zayıflama süreci bu şekilde desteklenebilir. Lidanın içeriğindeki meyve özlerinin de etkisiyle vücutta su ve yağ tutulmasını önler. Kadınların regl dönemlerinde de kullanımı uygun olup 18-65 yaş arasında kullanabilir.

Lidanın, en etkili sonucu almak için 3 kutu bitimine kadar kullanımına devam edilmelidir. 3 kutu kullanıldıktan sonra istenilen forma ulaşmak mümkün olacaktır. 4 ay gibi bir sürede 3 kutu bitmektedir. Lida kullanımı, sporla desteklendiği takdirde istenilen forma 4 ay gibi sürede ulaşmak mümkündür. İlk iki kutuyu her sabah aç karına kahvaltıdan önce 1 tane almak, diğer kutuyu ise 2 günde 1 olarak yine aç karına ve kahvaltılardan önce almak uygun olacaktır. Bu şekilde doz yavaş yavaş düşürülerek kalıcı bir şekilde zayıflamak mümkün olacaktır.